Freaky Friday

French subtitles — Freaky Friday (2003)

Storyline — Freaky Friday (2003)

Comedy
Family
Romance
Fantasy
Released: 2003-08-03

Mother and daughter bicker over everything -- what Anna wears, whom she likes and what she wants to do when she's older. In turn, Anna detests Tess's fiancé. When a magical fortune cookie switches their personalities, they each get a peek at how the other person feels, thinks and lives.

Start the discussion

Nobody has posted about Freaky Friday yet. Sync off? A language missing? Say so.

Start it

Preguntas freqüents

Quants subtitols en French bi ha ta Freaky Friday?

SubDL tiene 5 subtitols en French pa Freaky Friday, adhibius por 4 miembros diferents d'a comunidat. Cadagún ye un fichero separau ta una versión concreta d'o video, asinas que triga a dentrada que mas s'achuste a la tuya copia.

Qué subtitol en French he d'eslicher ta Freaky Friday?

Coincide o nombre de versión con o tuyo fichero de video. Os ficheros en French aquí cubren versions como Freaky Friday (2003) [BluRay FGT].FR, Freaky.Friday.2003.iNTERNAL.720p.WEB-DL.MULTi.DD.5.1.DD.2.0.H.264, Freaky.Friday.2003.WEBRip.iTunes. Si garra coincide exactament, esliche o que tenga a mesma fuent (WEB-DL, BluRay, HDTV) y resolución — ixos gosan tener os mesmos tiempos.

Cómo anyado subtitols en French a Freaky Friday?

Baixa o .srt y pon-lo chunto a o fichero de video con o mesmo nombre, y a mayoría de reproductors lo cargan automaticament. En VLC usa Subtitols - Anyadir fichero de subtitols, en Plex y Jellyfin puye-lo dende o menú de subtitols de l'elemento, y en Stremio esliche-lo dende o botón de subtitols mientres a reproducción.

O mío subtitol en French ta Freaky Friday ye desincronizau — cómo lo arreglo?

Un desfase constant significa que o subtitol fue cronometrau ta una versión diferent: cambia-lo con G y H en VLC, u J y K en MPV, dica que a primera linia coincida. Si o desfase creixe mientres a película, a velocidat de fotogramas ye diferent y un fichero d'o mesmo grupo de versión ye a millor solución.

Bi ha subtitols en French ta personas con discapacidat auditiva (SDH) ta Freaky Friday?

Sí. Qualques d'os ficheros en French aquí son marcaus como HI (1 de 5), lo que significa que tamién transcriben efectos de son y identifican qui parla. A etiqueta se veye en a lista, asinas que puetz eslicher entre un fichero SDH y un de dialogo normal.

Cal cuenta ta baixar subtitols en French?

No. Buscar y baixar ye gratuito y no cal cuenta, y no bi ha limite diario de descargas en l'uso normal. Una cuenta nomás cal ta puyar subtitols, usar l'API, u suscribir-se a un plan Pro.

Subtítols de Freaky Friday en atros idiomas

Explora mas subtítols

Títols relacionaus con subtítols