Menu
Akaun
Log Masuk / Daftar
The Giver
Muat Turun Sari Kata English
Upload
Report
Maklumat siaran
TheGiver(2014)REPACK(1080pBDRipx26510bitAC35 1-JBENT)[TAoE]
Ulasan oleh
sguilly123
Tag
bdrip
bdr
AC3
1080
x265
BDR
Muat Turun Sari Kata English untuk Mudah Alih
Muat Turun Sari Kata English
Translate with Pro
Show all subtitles
Diterbitkan pada: 2024-01-06
Muat Turun: 207
Masalah Pendengaran: No
The Giver subtitles in other languages
Persian (15)
Arabic (11)
Romanian (9)
Spanish (7)
Greek (7)
Danish (6)
Indonesian (6)
French (6)
Vietnamese (5)
Thai (4)
Dutch (4)
Swedish (3)
Chinese (simplified) (2)
Norwegian (2)
Chinese (traditional) (2)
Czech (2)
Malay (2)
Korean (2)
Portuguese (1)
Hebrew (1)
Japanese (1)
German (1)
Brazilian Portuguese (1)
Finnish (1)
Serbian (1)
More English subtitles for The Giver
The Giver 2014 1080p BluRay x265-YAWNTiC eng
· 1 downloads · 2026-08-24
The Giver 2014 1080p BluRay x265-YAWNTiC eng SDH
· 1 downloads · 2026-08-24
The Giver 2014 WEBRip Amazon
· 143 downloads · 2023-12-28
TheGiver2014BluRay10Bit1080pDD5 1H265-d3g1h37m17s
· 176 downloads · 2022-03-12
The Giver 2014 1080p WEB-DL RC x264 AC3-RK
· 155 downloads · 2019-04-14
-->>TRAILER<<-- The Giver - Trailer No 2 - 720p
· 81 downloads · 2019-04-14
The Giver 2014 BluRay 720p DTS x264-SPARKS
· 185 downloads · 2019-04-14
The Giver 2014 1080p WEBRiP H264 AC3 5 1 CH-BLiTZCRiEG
· 158 downloads · 2019-04-14
Komen
No comments yet. Be the first to leave one.
Keep it about this subtitle — sync, quality, typos.
500 characters left
Hantar Komen
Ctrl + Enter to post